Kontakt

465 519 844

Vyjádření k současným nařízením

Vážení návštěvníci,

podmínky za kterých mohou být v provozu bazény a obdobná zařízení stanovila vláda svým nařízením (MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MZČR). Bohužel odpovědnost za jejich dodržování přenesla na nás jako provozovatele, a to pod hrozbou vysoké finanční sankce. Ani nás netěší omezovat své návštěvníky a vyžadovat po nich opatření, jejichž logický smysl často nechápeme (např. uznávání samotestů ze zaměstnání, kdy v některých případech to jde a v jiných ne). Vládní nařízení hovoří jasně – bez jejich splnění nemůžeme návštěvníka vpustit do našich prostor, aniž bychom riskovali výše uvedou pokutu.

Prosíme nestěžujte už tak složitou situaci našim zaměstnancům, kteří jenom plní své povinnosti a při vstupu se prokažte požadovanými doklady. Všechny podmínky a postupy jsme konzultovali s KHS.

Rádi Vás přivítáme v našich zařízeních i za těchto složitých podmínek a všichni společně budeme věřit, že omezující opatření brzy skončí.

Vedení městské společnosti TEPVOS

Upřesnění pojmů a podmínek:

  • POC antigenní test – provést vyšetření na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím POC antigenních testů u všech osob, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v České republice, která se s ohledem na aktuální epidemiologickou nákazu považuje za ohnisko nákazy, (dále jen „testovaná osoba“), pokud požádají o provedení antigenního testu a prokáží se průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem, a to však nejvýše jedenkrát za 7 dnů; (ZDROJ:https://covid.gov.cz/opatreni/testovani-na-koronavirus/bezplatne-dobrovolne-testovani-poc-antigennimi-testy-obyvatel-cr#2021-06-01)
  • Nemůžeme uznat testy dětí prováděné ve školském zařízení.
  • Nemůžeme uznat test na protilátky.

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.