Kontakt

465 519 844

Sběrný dvůr, Zákaznické centrum a Zimní stadion – aktuální situace

Vážení návštěvníci,

v souvislosti s aktuální situací v ČR uvádíme informace o provozu a podmínkách vstupu do Sběrného dvora, Zákaznického centra TEPVOS a provozu Zimního stadionu.

Sběrný dvůr je otevřen v běžné provozní době. Návštěvníci jsou povinni v souladu s nařízením vlády dodržovat stanovená opatření – dodržování rozestupů a nošení ochranných prostředků úst a  nosu (respirátoru nebo chirurgických roušek) a dále používání dezinfekce a rukavic, které jsou k dispozici.

Zákaznické centrum je otevřeno v běžné provozní době. Omezen je počet návštěvníků současně přítomných v centru na 2 osoby. Návštěvníci jsou povinni v souladu s nařízením vlády dodržovat stanovená opatření –  dodržování rozestupů a nošení  respirátoru.  Prosíme o vzájemnou ohleduplnost – používání respirátoru, dezinfekci rukou a dodržování rozestupů včetně respektování max. počtu přítomných.

V současné situaci prosíme o zvážení nutnosti osobní návštěvy v Zákaznickém centru TEPVOS. Využijte maximálně bezkontaktní způsob vyřizování záležitostí tam, kde je to možné (bezhotovostní platby, on line formuláře apod.).

Zimní stadion – zimní sezona je k 1. 3. 2021 ukončena. O zahájení letního provozu budeme informovat také na www.bazenusti.cz.

Upozorňujeme, že opatření se mohou měnit podle aktuální situace a v závislosti na protiepidemických nařízení vlády ČR. Sledujte proto naše webové stránky, kde jsou aktuální informace zveřejňovány.

Děkujeme za pochopení.

Vedení městské společnosti TEPVOS

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.