Kontakt

465 519 844

Letní Aquapark v Ústí nad Orlicí otevřen

Od středy 5. 6. 2019 je otevřen pro veřejnost letní Aquapark v Ústí nad Orlicí. Občerstvení v kioscích je v provozu od 7. 6. 2019. Provoz Aquaparku je závislý na příznivém počasí. Další informace o Aquaparku najdete na www.bazenusti.cz a Facebooku. 

Mezi hlavní lákadla Aquaparku po loňské rekonstrukci patří nové atrakce, rozmístěné ve všech bazénech. V rekreačním bazénu jsou instalovány chrliče, trubková masážní lehátka, trubková lavice s perličkou, lanový most s lekníny, šplhací síť s basketbalovým košem, vodní stěna a dva houpací zálivy.  Druhý menší rekreační bazén nabídne velký vodní hřib a podchozí skluzavku. V dětském bazénku mohou malí návštěvníci vyzkoušet fontánky, kyblíkový strom, vodní hřib, vodní děla, vodní zvon, vodního ježka, točitou skluzavku a jednoduchou skluzavku.

Návštěvníci se stejně jako v loňském roce mohou těšit v případě tropických dní na noční koupání v nově barevně podsvícených bazénech. Na letní měsíce jsou opět plánovány doprovodné akce pro veřejnost – Animační program, Barmanská show a spoustu dalších. Pro aktuální informace sledujte www.bazenusti.cz a www.facebook.com/tepvos.

V Aquaparku v současné době probíhají závěrečné dokončovací práce na revitalizaci trávníků a opravách plotů a dále přípravné práce na zahájení provozu a zabezpečení chodu technologie.

Zároveň bychom rádi upozornili všechny návštěvníky, že v areálu Aquaparku Ústí nad Orlicí došlo k omezení kouření. Stalo se tak nejen na základě četných podnětů veřejnosti, ale i z důvodu naplnění legislativních požadavků na sportovně rekreační areály.

Předem děkujeme, že respektujete toto opatření. Vyhrazená místa ke kouření, kde kuřáci naleznou menší posezení a nové popelníky, jsou zobrazena v orientačním plánu areálu Aquaparku.

Srdečně zveme všechny na koupání a těšíme se na léto 2019.

Vedení městské společnosti TEPVOS

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.