Kontakt

465 519 844

Aquapark Ústí nad Orlicí ukončuje sezónu

Vážení návštěvníci, vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí jsme nuceni provoz Aquaparku Ústí nad Orlicí předčasně ukončit.

I přes nevypočitatelné počasí se nám podařilo v létě uskutečnit zajímavé akce, které zpestřily slunečné dny v zrekonstruovaném Aquaparku. V červenci si mohli návštěvníci užít odpoledne plné zábavy s Letní jízdou Rádia Černá Hora. V srpnu přijela na Aquapark Sluneční hlídka Astrid, jejíž členové vlastnoručně mazali návštěvníky opalovacími krémy a zároveň zdarma rozdávali vzorky opalovací kosmetiky. Na akci Den zdraví si Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra připravila pro děti drobné soutěže a pro dospělé měření tělesných hodnot a konzultace s výživovou poradkyní. Pro zájemce o dekorativní kosmetiku byl prostor o víkendech, kdy poradenství nabízela AVON Lady.

Společnost TEPVOS děkuje všem návštěvníkům Aquaparku Ústí nad Orlicí za přízeň a svým zaměstnancům a spolupracovníkům za zajištění služeb na vysoké úrovni. Srdečně zveme návštěvníky do Krytého plaveckého bazénu, Sauny a dalších zařízení, provozovaných městskou společností TEPVOS.

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.