Kontakt

465 519 844

Znáte platnost své Městské karty?

Tato informace se netýká Městských karet, které byly vydány a aktivovány pouze pro vstup do Sběrného dvora.

Abychom naplnili legislativní a technické požadavky, vyřadíme k 31. 12. 2022 ze systému všechny Městské karty, na které nebyla vložena finanční částka po dobu 3 let od posledního nabití karty. Jedná se o Městské karty, používané jako elektronická peněženka, u kterých proběhlo poslední nabití v roce 2018.

Městskou kartu se smazaným kreditem mohou zákazníci bez poplatku znovu nabít minimální částkou 100 Kč a dále používat jako elektronickou peněženku. Smazání finančního konta z Městské karty nemá žádný vliv na umožnění vstupu do Sběrného dvora.

Zákazníci na tuto situaci byli upozorněni v „Podmínkách využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty v Ústí nad Orlicí“ v bodu č. 3 je uvedeno: Platnost konta je 2 roky od posledního vložení finanční částky na MK. Pokud na MK nebude do 2 let od posledního vložení finanční částky vložena minimální částka 100 Kč, bude karta zablokována. Zákazník má lhůtu ještě 1 rok na odblokování karty formou vložení finanční částky, po této lhůtě bude karta deaktivována a její finanční konto bude ze systému nevratně vymazáno. Podmínky využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty naleznete na www.mestska-karta.cz.

Smazání finančního zůstatku konta u neaktivních karet je prováděno každý rok, vždy k 31. 12. příslušného roku. 

Omlouváme se za způsobené komplikace, ale legislativním a technickým podmínkám se jako vydavatel karty musíme podřídit. Vážíme si, že využíváte naše služby a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Vedení městské společnosti TEPVOS.

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.