Kontakt

465 519 844

Výpadek veřejného osvětlení na ulici Královéhradecká

Všichni, kteří ve čtvrtek 18. 2. 2020 v ranních hodinách projížděli nebo procházeli ulicí Královéhradecká a Podměstím, zaznamenali výpadek veřejného osvětlení a světelné signalizace na křižovatce u Avionu. Poruchu odstranili před 6 hodinou pracovníci úseku Komunální služby společnosti TEPVOS.

Jednalo se o poruchu, která se občas objevuje s příchodem náhlého oteplení po silných mrazech. Vlivem pohybu roztávající zeminy dochází k porušení kabelů či vodovodního potrubí uložených v zemi. Stejnou příčinu má i tato čtvrteční porucha, ke které došlo pod vozovkou v ulici Mlýnská, na větvi napájející cyklostezku za „mokrým provozem“. Vlivem narušení kabelu a vlhkostí v zemině, došlo ke zkratu vedení a následnému automatickému odpojení rozvaděče. Jelikož je tato větev napojena na centrální rozvaděč u Avionu, bylo touto závadou vypnuto veřejné osvětlení na celém Podměstí.

V závislosti na klimatických podmínkách se budou pracovníci úseku Komunální služby snažit poruchu co nejdříve opravit. Než bude porucha odstraněna, nebude v provozu veřejné osvětlení na cyklostezce vedoucí od Panského mostu k Aquaparku.

Děkujeme za pochopení.

TEPVOS – úsek Komunální služby

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.