Kontakt

465 519 844

Služby pro naše město jsou zajištěny i v koronavirové době

Tento slogan městské společnosti TEPVOS získává v současné době na aktuálnosti. Při koronavirových omezeních, která zavírají život v Česku za dveře domácností, patří městská společnost TEPVOS mezi ty, kdo i nadále zajišťují nezbytné služby.

Zákaznické centrum TEPVOS je otevřeno v běžné otevírací době. Můžete si zde vyzvednout balíčky v PPL Parcel shopu nebo Zásilkovně. Zaplatit místní poplatky a platby za vodu, vyzvednout si Městskou kartu nebo pytle pro sběr tříděného odpadu, sjednat si smlouvu na hrobové místo a zařídit další důležité záležitosti. Při návštěvě Zákaznického centra prosíme o dodržování bezpečnostních opatření. Chráníte sebe i naše zaměstnance.

V divizi Vodohospodářské služby naši provozní zaměstnanci zajišťují chod čistírny odpadních vod, kontrolují dodávky pitné vody a jsou připraveni odstranit případné havárie a poruchy. Divize Energetické služby pravidelně kontroluje provoz přibližně 30 kotelen, dodávky tepla a teplé vody. Také pracovníci dispečinku jsou připraveni zasáhnout v případě poruchy. Úsek Komunální služby zajišťuje čistotu města – uklízí chodníky, silnice, odpadkové koše na veřejných místech, a nyní na podzim rovněž odklízí opadané listí. Kontroluje také veřejné osvětlení a světelnou signalizaci a připravuje techniku na zimní údržbu. Sběrný dvůr je rovněž i nadále v běžné otevírací době, při nezbytném dodržení hygienických opatření. Sportoviště úseku Rekreační služby jsou na základě nařízení vlády ČR uzavřena. Přesto naši pracovníci připravují k zazimování letní Aquapark, Minigolf a Hřiště pro všechny. Pro zimní sezónu připravují ledovou plochu Zimního stadionu. V Krytém plaveckém bazénu se provádí údržbové práce. I když je zavřený, je nutné kontrolovat technické zázemí, filtraci a stav pod bazénem. Sauna, sportovní centrum Rio a Skatepark jsou uzavřeny. Další informace naleznete na www.tepvos.cz a www.bazenusti.cz.

Služby pro naše město zajišťujeme již 20 let. Možná, že jako obyvatelé města považujeme teplo v radiátorech, pitnou a teplou vodu, čisté ulice a dostupnost Sběrného dvora i dalších služeb za samozřejmost. Za tím vším je ovšem práce více než stovky zaměstnanců městské společnosti TEPVOS. Děkujeme našim zaměstnancům. Zajišťují pro město životně důležité služby, navzdory obtížné koronavirové situaci. Vážíme si jejich vytrvalé a obětavé práce. Jsme spolu na jedné lodi, v jednom městě. Společně to zvládneme. Vedení městské společnosti TEPVOS

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.