Kontakt

465 519 844

Přehled provozu středisek úseku Rekreační služby

Vážení návštěvníci, na základě nově vydaného vyjádření vlády ČR, reagujícího na zhoršující se epidemickou situaci, platného od 22. 10. 2020upřesňujeme podmínky provozu a omezení na vybraných sportovištích. 

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou nelehkou situaci, v důsledku které jsme byli nuceni uzavřít naše sportovní a rekreační střediska, prodlužujeme platnost prodaných dárkových poukazů na thajské masáže a dárkových poukazů pro Rekreační služby.

Upravujeme platnost dárkových poukazů na thajské masáže a dárkové poukazy pro Rekreační služby, které byly zakoupené v časovém rozmezí od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2020Dárkové poukazy bude možné uplatnit nejpozději do 30. 6. 2021.

Upozorňujeme zákazníky, aby nenechávali zejména čerpání dárkových poukazů na thajské masáže na poslední chvíli a zarezervovali si včas vhodný termín.

Dárkové poukazy je možné zakoupit po předchozí domluvě v kanceláři Krytého plaveckého bazénu.

Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí je uzavřen.

Nabití Městské karty je možné v Zákaznickém centru TEPVOS.

Všechny objednávky na nabití Městské karty na fakturu jsou řešeny individuálně a po předchozí domluvě v kanceláři Krytého plaveckého bazénu. 

Sportovní centrum RIO je uzavřeno.

Sauna v Ústí nad Orlicí je uzavřena.

Vážení zákazníci, v současné době čekáme na obnovení provozu thajských masáží.

V případě zájmu o rezervaci se můžete evidovat již nyní na tel.: 465 524 254. Po vypsání nových termínů budete neprodleně kontaktováni a objednáni.

Zimní stadion Ústí nad Orlicí bude otevřen od 1. 12. 2020 formou pronájmu ledové plochy. Podmínky provozu budou upřesněny v závislosti na platných mimořádných opatřeních.

Skatepark Ústí nad Orlicí je uzavřen.

Sportoviště Hřiště pro všechny a Minigolfu je od 1. 11. 2020 uzavřeno.

Letní Aquapark Ústí nad Orlicí je od 7. 9. 2020 uzavřen.

Na všech sportovištích jsou návštěvníkům u vstupu k dispozici v rámci zvýšených hygienických opatření dávkovače s dezinfekcí. Děkujeme za respektování a dodržování stanovených bezpečnostních opatření a podmínek provozu. I nadále budeme reagovat na aktuální situaci a přizpůsobovat další postup pravidlům stanoveným vládou. Sledujte web bazenusti.cztepvos.cz a Facebook, kde budou aktuální informace zveřejňovány.

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.