Kontakt

465 519 844

Ohlédnutí za 4. ročníkem turnaje TEPVOS CUP

V průběhu listopadu 2019 – března 2020 probíhal na Zimním stadionu v Ústí nad Orlicí podle upravených pravidel 4. ročník hokejového turnaje TEPVOS CUP v bezkontaktním minihokeji. Přihlásilo se celkem 7 družstev, což je o jedno více než v ročníku loňském. Hrálo se systémem 2 x každý s každým, takže předpokládaný počet odehraných zápasů byl 42. Nakonec se odehrálo pouze 41 utkání, jelikož byl jeden ze zápasů z důvodu malého počtu hráčů na ledě kontumován. Celkem do letošního turnaje zasáhlo 103 hráčů a 17 brankářů.  Z vítězství se nakonec radovalo družstvo Skala Team Ústí nad Orlicí.

Chtěli bychom poděkovat zodpovědným vedoucím jednotlivých týmů za vstřícnou a bezproblémovou komunikaci, všem hráčům a brankářům za účast v turnaji a samozřejmě také rozhodčím a časoměřičům. 

Závěrem bychom rádi přidali jedno přání, a to aby se v příštím ročníku navýšil počet přihlášených družstev alespoň na 8, aby mohlo dojít po základním kole k rozdělení týmů do dvou výkonnostních lig.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen účastníkům turnaje, které bylo původně naplánováno na 17. 3. 2020, se uskuteční až pominou mimořádná opatření související s šířením koronaviru.

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV V TURNAJI

1. místo Skala Team Ústí nad Orlicí

2. místo Ostrov

3. místo HC Adba České Libchavy

4. místo HC Betonárka Javůrek Ústí nad Orlicí

5. místo TJ Sokol Libchavy

6. místo Vršovci Vraclav

7. místo SportBárt Popráč

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.