Kontakt

465 519 844

Úklid a péče o hroby

Je pro Vás péče o hrob, hrobku či pietní místo časově náročná? Potřebujete zajistit úklid, odstranění plevele, výsadbu květin, připravit sváteční výzdobu nebo provést drobné stavební práce? Obraťte se na nás a my Vám zajistíme jednorázovou nebo dlouhodobou komplexní péči o Vaše hrobové místo na všech hřbitovech spadajících pod správu města Ústí nad Orlicí. Služby jsou poskytované nad rámec smlouvy o nájmu hrobového místa. Služby objednávejte: Komunální služby – 465 525 579, ks@tepvos.cz. Ceny se řídí podle aktuálního ceníku na www.tepvos.cz

Nabízené služby:

  • Základní úklid – mechanické odstranění nečistot, zametení, okartáčování, hrabání, případně opláchnutí zaschlých květů, listí, větviček apod. z hrobového místa. Odklizení staré květinové výzdoby a věnců.
  • Základní úklid + ruční chemické čištění – použití přípravků SIDOLUX (čistící mléko pro hloubkové čištění kamene a náhrobní leštěnka, která je určena na ochranu náhrobku).
  • Péči o zeleň – příprava půdy, dosyp zeminy, výsadba květin, zálivka, pletí, pokládka geotextilie, vysypání kamínky, osázení květináčů, instalace kahánků a zapálení svíček apod. Cena dle rozsahu provedených prací.

Orientační ceník pro úklid hrobová místa zakrytého deskou:

Druh hrobového místa Základní úklid cena s DPH Základní úklid + chemické čištění cena s DPH
Urnový hrob 400 Kč 900 Kč
Jednohrob 600 Kč 1400 Kč
Dvojhrob 850 Kč 2000 Kč
Trojhrob 1100 Kč 2500 Kč

Uváděné ceny jsou pouze orientační, konečná cena bude vycházet ze skutečných nákladů dle provedení hrobu (rozměry zakryté/nezakryté plochy). Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho požadavků a představ.

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.