Kontakt

465 519 844

Omezení služeb poskytovaných společností TEPVOS – aktualizováno

V souvislosti s opatřeními vlády České republiky dochází k omezení některých poskytovaných služeb městskou společností TEPVOS a k zavedení následujících preventivních opatření v zájmu ochrany zdraví našich zaměstnanců a zákazníků.

Zákaznické centrum TEPVOS

Zákaznické centrum bude otevřeno pouze v pondělí a středu vždy od 8:00 do 17:00 hodin. V uvedených dnech je možné vyřídit nutné záležitosti a vyzvednout také balíčky PPL. Společnost Zásilkovna.cz rozhodla o uzavření výdejního místa v Zákaznickém centru od 26. 3. 2020 do 3. 5. 2020. Pro neodkladné záležitosti si můžete sjednat individuální schůzku e-mailem na pokladna@tepvos.cz nebo na tel. č.: 465 519 844, 465 519 845, 465 519 849. Přístup do Zákaznického centra bude upraven tak, aby u každé přepážky byl pouze 1 zákazník, ostatní budou dodržovat doporučenou vzdálenost nebo čekat venku. Platby upřednostňujeme bezhotovostní (nelze u zásilek z PPL). Prosíme, abyste zvážili nutnost návštěvy Zákaznického centra TEPVOS a snažili se maximum záležitostí vyřídit telefonicky nebo e-mailem. Chráníte tak zdraví své i našich zaměstnanců. 

Sběrný dvůr

Sběrný dvůr je otevřen od 7. 4. 2020. Prosíme dodržujte dočasná provozní omezení. Více informací ZDE. Děkujeme, že jste ohleduplní a chráníte sebe i své okolí.

Vodohospodářské služby

Provozní zaměstnanci vodohospodářských služeb nebudou až do odvolání vykonávat žádné služby, kde dochází ke styku s veřejností (výměny vodoměru, odečty apod.). Řešit budou pouze havarijní situace a poruchy.

Rekreační služby

Krytý plavecký bazén, Sauna, sportovní Centrum RIO a další sportoviště jsou uzavřeny do odvolání.

Od 13. 3. 2020 až do odvolání jsou vypsané termíny na thajské masáže i již vytvořené rezervace do 30. 4. 2020 zrušeny. Počítáme se sjednáním náhradních termínů po obnovení provozu Sauny Ústí nad Orlicí. Platnost  zakoupených dárkových poukazů pro Rekreační služby i na thajské masáže bude vzhledem k přerušení provozu sportovních a rekreačních středisek prodlužována. Konkrétní informace budeme publikovat po obnovení provozu. 

 

Další informace o situaci budeme průběžně zveřejňovat na www.tepvos.cz a FB.

Děkujeme za pochopení a věříme, že budeme všichni vzájemně ohleduplní a dodržíme potřebná doporučení.

Městská společnost TEPVOS

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.