Kontakt

465 519 844

Jarní blokové čištění města

S příchodem teplých dnů, začíná městská společnost TEPVOS, úsek Komunální služby na území města Ústí nad Orlicí s blokovým čištěním komunikací. Úklid se provádí na chodnících, silnicích, parkovištích a cyklostezkách, které využívají  občané při sportu, vycházce a také při každodenním pohybu ve městě. Letos začíná první čištění v úterý 26. 3. 2019.

Pod článkem najdete tabulku s termíny a místy, kde bude čištění prováděno nebo můžete využít www.cisteniulic.cz. Jedná se o republikovou databázi, která vás informuje o čištění ve vaší ulici. Po jednoduché registraci vás tato služba upozorní na čištění s dostatečným předstihem (e-mail, příp. SMS). Sedm dní před plánovaným úklidem jsou místa označena dopravním značením. Předpokladem provedení kvalitního blokového čistění komunikací je ohleduplnost řidičů a včasné přeparkování vozidel. Věříme, že při vzájemné spolupráci se akce obejde bez pokut a odtahů vozidel a ulice města budou perfektně čisté.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou toleranci. Ing. Martin Pirkl jednatel společnosti TEPVOS, spol. s r.o. termíny blokového čištění města

Přihlaste se!

Jednou týdně Vám pak dorazí do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Nic už Vám tak neuteče.